top of page

Şirin Home Ahşap Ev Hakkında

2001 Yılında resmen Ankara / Kazan'da kurulan fabrikamızın esas çalışma başlangıcı ve üretimi çok daha önceki yıllara dayanmaktadır. Başlangıçta lambri ve taş ev olarak başlayan çalışmalar, Kastamonu yöresi yapı teknikleri ve tarihi incelenerek ve yurt dışı incelemelerden sonra kurulan teknik kadroyla birlikte, ihtiyaç olan makine parkı oluşturularak, 2001 yılında dünya standartlarına uygun üretime başlanmıştır.

Fabrikamız

Şu anda 8 dönüm üzerine kurulu fabrikamızın büyük bölümü açık alan olmasıyla teşhir amaçlı çeşitli modelleri de barındırmakta ve daha efektif olarak kullanılmaktadır.

İnşaat Öncesi Tasarım

Tasarım ve İnşaat için Keşif Çalışması

Yerinde Konsültasyonlar

Mükemmel Son Dokunuşlar

Hikayemiz

İki ortakla başlayan firmamızın bugün sahibi kimya mühendisi Cevat Çakmak ‘ın bu işe gönül vermiş biri olarak, ahşap evlerin ve diğer doğa evlerin yayılmasında , doğanın korunmasında bir çok katkıları olmuştur. Çeşitli platformlarda ve bire bir görüşmelerde olsun ahþap evlerin doðru ve sağlıklı yapılması için gerektiğinde  başka imalatçılarada bilgi vermeyi kendisine görev bilmiştir. Çeşitli DERGİ ve GAZETELERDE ayrıca TRT gibi ulusal TV ve özel kanallarda görüşlerimiz alınmış ve yaptığımız işler yayınlanmıştır.

 

Tecrübeli proje mühendisimiz başta olmak üzere, ağaç işleri ustaları, mobilyacılar, inşaatçılar, elektrik ve su tesisat teknisyenleri , ofis personeli ve yardımcı elemanlardan oluşan çekirdek kadromuzla  işimizi en iyi şekilde ,önce kalite felsefesiyle devam etmekteyiz.Çok kişiyle çok iş yapılamayacağı inancımızla, çekirdek kadromuzla kişiye özel çalışmalarımızla başarılarımızı referans işlerimizde görmek mümkündür. MARKA TESCİL BELGEMİZ, İSO 9001,14001,18001 GİBİ KALİTE GÜVENLİK VE ÇEVRE SERTİFİKALARIMIZ  işlerimizin güvencesidir.

 

Sanat ve estetik üzerine özel eğitim almış, görsel sanatlarda başarıları, birçok sergileri bulunan proje mühendisimizin destekleri ve diğer seçkin kadromuzun ortaya koydukları, yapacaklarımızın teminatıdır.

Hayalinizdeki evi yaratın.
Bugün bize projenizi anlatın.

bottom of page